Wyniki i Tabele

Klasa A 2019/2020, grupa: Siedlce

10 listopada XIII Kolejka.

Przegrywamy 1-3 z Wichrem Sadowne do przerwy (0-2) bramka na 1-3 Łukasz Kuć w 58 min. Stracilismy dwie bramki z rzutów karnych.
Po pierwszej rundzie zgromadziliśmy 9 punktów i zajęliśmy ostatnie 14 miejsce, trzy punkty za mało aby być na 11 miejscu gwarantującym pozostanie w A-Klasie. Mamy 13 spotkań aby to miejsce zmienić na minimum 11 miejsce. Czeka nas zmiana trenera a przed nim ciężka praca. Dziś wiemy co zmienić aby być lepszym na wiosnę. Pierwszy mecz rundy rewanżowej 28-29 marca, jedziemy na mecz z Polonezem Mordy.

3 Listopada XII kolejka A-Klasy

ŁDK Łosice – Iskra Kotuń 2-1 (0-0) bramki: 60 mim 1-0 70 min 2-0 75 min 2-1 Marek Kania. Mecz walki i mnóstwa sytuacji dla obu drużyn. Ostanie 15 minut to dominacja drużyny Iskry lecz bez efektu końcowego uciekły kolejne punkty a przeciwnicy walczący o wydostanie się z strefy spadkowej wykorzystały naszą porażkę pokonując faworytów i tym samym zepchnęły nas na ostatnie miejsce w tabeli.. To pokazuj , że w tej klasie rozgrywkowej nie ma faworytów, Kolejny i zarazem ostatni mecz w tej rundzie gramy w Kotuniu o godzinie 13.00 z Wichrem Sadowne, który przegrał dziś z Tęczą Korczew.

13 październik godz. 15.15 Stadion w Kotuniu

IX Kolejka: Koniec dobrej passy dziś przegrywamy
z Rywalem Ruchna 1-3 (0-2)
Bramki i najważniejsze wydarzenia z meczu:
6 min 0-1 rzut karny
34 min czerwona kartka dla zawodnika Rywala
42 min 0-2
80 min czerwona kartka dla zawodnika Rywala.
82 min 1-2 bramka dla Iskry Łukasz Kuć
90 min 1-3

W VIII kolejce wygrywamy na wyjeździe w Kosowie Lackim z miejscową Kosovią 2-0 do przerwy 0-0
Bramki dla Iskry na 1-0 w 55 min. Damian Wójcik asysta Łukasz Kuć
na 2-0 w 75 min. Adam ,,Małysz” Urban bramka stadiony świata…
Po tym meczu Iskra awansowała na 11 miejsce w tabeli i zajmuję bezpieczne miejsce, które daje utrzymanie w A-Klasie.

Skład: :\ Paweł Gruszka (80 Michał Szczepaniak – Łukasz Krupa, Rafał Milewski ( 55 Michał Grzegorczyk)Andrzej Parapura, Bartek Woźny- Kamil Niewiatowski ( 46 Adam Urban), Mateusz Boruciński, Marek Kania, Michał Niewiatowski (46 Damian Wójcik) Adrian Lęgas – Łukasz Kuć

VII Kolejka

Iskra Kotuń – Tęcza Stanisławów.
3-2 (3-2)
0-1 1 min Mecz rozpoczął się najgorzej jak mógł pierwsza kontra gości w 30 sekundzie meczu i zrobiło się 0-1 dla Tęczy Kacper Smoderek.
Bramki dla Iskry:
7 min na 1-1 Łukasz Kuć as Kamil Niewiatowski
12 min na 2-1 Michał Niewiatowski as Damian Wójcik
16 min na 3-1 Michał Kamiński dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasz Kuć
2-3 40 min po dyskusyjnej sytuacji przed polem karnym goście zdobywają z rzutu wolnego swoją drugą bramkę Kacper Smoderek .
w 70 min po faulu na Damianie Wójciku sędzia podyktował rzut karny, niewykorzystany przez Andrzeja Parapurę.

Skład:94 PAWEŁ GRUSZKA (Br.)-3 ADAM URBAN 46′ (W przerwie)- nr. 6,5 PAWEŁ ISKRA 4’46’ (W przerwie)- nr. 4 7 KAMIL NIEWIATOWSKI25′ 9 MAREK KANIA,10 ANDRZEJ PARAPURA 75′- nr. 17 11 DAMIAN WÓJCIK,13 ADRIAN LĘGAS 69′,14 ŁUKASZ KUĆ (Kpt.) 7′,16 MICHAŁ NIEWIATOWSKI 12′
46′ (W przerwie)- nr.15,18,MICHAŁ KAMIŃSKI 19′, 65′- nr. 20

MICHAŁ SZCZEPANIAK- 4 ŁUKASZ KRUPA 46′ (W przerwie)- nr. 5
6 RAFAŁ MILEWSKI, 46′ (W przerwie)- nr. 377′ 8 MICHAŁ WALEWSKI
15 Mateusz Boruciński, 46′ (W przerwie)- nr.1617 MICHAŁ GRZEGORCZYK
75′- nr. 10, 20 NORBERT CZAPSKI 65′- nr. 18

VI Kolejka:

22 wrzesień godz. 16.00 Stadion w Krzymosze

Tęcza Korczew – Iskra Kotuń   2-5  (1-3)

Strzelcy bramek

Rodzaj strzelonej bramki (A – standardowa, B – samobójcza, C – z rzutu karnego) 9 MAREK KANIA Iskra Kotuń 25′ 0 – 1 A 7 KAMIL NIEWIATOWSKI Iskra Kotuń 30′ 0 – 2 C 10 Paweł Kruk Tęcza Korczew 44′ 1 – 2 A 9 MAREK KANIA Iskra Kotuń 45′ + 1 1 – 3 A 3 PAWEŁ SAWTYRUK Tęcza Korczew 58′ 2 – 3 A 9 MAREK KANIA Iskra Kotuń 60′ 2 – 4 A 11 DAMIAN WÓJCIK Iskra Kotuń 62′ 2 – 5 A

Skład:

MICHAŁ KAMIŃSKI (Br.)-6 BARTOSZ WOŹNY) 7 KAMIL NIEWIATOWSKI 9MAREK KANIA10 MICHAŁ NIEWIATOWSKI (M) 11 DAMIAN WÓJCIK ’13 ADRIAN LĘGAS 14 ŁUKASZ KUĆ (Kpt.) 15 Mateusz Boruciński 17 NORBERT CZAPSKI 20 TOMASZ HUKOWSKI -ADAM URBAN 46′ (W przerwie)- nr. 15