Terminarz sezon 2019/20

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia
Kosovia Kosów Lacki Tęcza Korczew
Rywal Ruchna Sęp Żelechów
Olimpia Latowicz Tajfun Jartypory
Kolektyw Oleśnica Watra Mrozy
ŁDK Łosice LKS Ostrówek
Iskra Kotuń Polonez Mordy  1-3
Wicher Sadowne Tęcza Stanisławów
Kolejka 2 – 24-25 sierpnia
Wicher Sadowne Polonez Mordy
LKS Ostrówek Iskra Kotuń  3-0
Watra Mrozy ŁDK Łosice
Tajfun Jartypory Kolektyw Oleśnica
Sęp Żelechów Olimpia Latowicz
Tęcza Korczew Rywal Ruchna
Tęcza Stanisławów Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września
Kosovia Kosów Lacki Wicher Sadowne
Rywal Ruchna Tęcza Stanisławów
Olimpia Latowicz Tęcza Korczew
Kolektyw Oleśnica Sęp Żelechów
ŁDK Łosice Tajfun Jartypory
Iskra Kotuń Watra Mrozy  4-5
Polonez Mordy LKS Ostrówek
Kolejka 4 – 7-8 września
Wicher Sadowne LKS Ostrówek
Watra Mrozy Polonez Mordy
Tajfun Jartypory Iskra Kotuń  3-1
Sęp Żelechów ŁDK Łosice
Tęcza Korczew Kolektyw Oleśnica
Tęcza Stanisławów Olimpia Latowicz
Kosovia Kosów Lacki Rywal Ruchna
Kolejka 5 – 14-15 września
Rywal Ruchna Wicher Sadowne
Olimpia Latowicz Kosovia Kosów Lacki
Kolektyw Oleśnica Tęcza Stanisławów
ŁDK Łosice Tęcza Korczew
Iskra Kotuń Sęp Żelechów
Polonez Mordy Tajfun Jartypory
LKS Ostrówek Watra Mrozy
Kolejka 6 – 21-22 września
Wicher Sadowne Watra Mrozy
Tajfun Jartypory LKS Ostrówek
Sęp Żelechów Polonez Mordy
Tęcza Korczew Iskra Kotuń
Tęcza Stanisławów ŁDK Łosice
Kosovia Kosów Lacki Kolektyw Oleśnica
Rywal Ruchna Olimpia Latowicz
Kolejka 7 – 28-29 września
Olimpia Latowicz Wicher Sadowne
Kolektyw Oleśnica Rywal Ruchna
ŁDK Łosice Kosovia Kosów Lacki
Iskra Kotuń Tęcza Stanisławów
Polonez Mordy Tęcza Korczew
LKS Ostrówek Sęp Żelechów
Watra Mrozy Tajfun Jartypory
Kolejka 8 – 5-6 października
Wicher Sadowne Tajfun Jartypory
Sęp Żelechów Watra Mrozy
Tęcza Korczew LKS Ostrówek
Tęcza Stanisławów Polonez Mordy
Kosovia Kosów Lacki Iskra Kotuń
Rywal Ruchna ŁDK Łosice
Olimpia Latowicz Kolektyw Oleśnica
Kolejka 9 – 12-13 października
Kolektyw Oleśnica Wicher Sadowne
ŁDK Łosice Olimpia Latowicz
Iskra Kotuń Rywal Ruchna
Polonez Mordy Kosovia Kosów Lacki
LKS Ostrówek Tęcza Stanisławów
Watra Mrozy Tęcza Korczew
Tajfun Jartypory Sęp Żelechów
Kolejka 10 – 19-20 października
Wicher Sadowne Sęp Żelechów
Tęcza Korczew Tajfun Jartypory
Tęcza Stanisławów Watra Mrozy
Kosovia Kosów Lacki LKS Ostrówek
Rywal Ruchna Polonez Mordy
Olimpia Latowicz Iskra Kotuń
Kolektyw Oleśnica ŁDK Łosice
Kolejka 11 – 26-27 października
ŁDK Łosice Wicher Sadowne
Iskra Kotuń Kolektyw Oleśnica
Polonez Mordy Olimpia Latowicz
LKS Ostrówek Rywal Ruchna
Watra Mrozy Kosovia Kosów Lacki
Tajfun Jartypory Tęcza Stanisławów
Sęp Żelechów Tęcza Korczew
Kolejka 12 – 2-3 listopada
Wicher Sadowne Tęcza Korczew
Tęcza Stanisławów Sęp Żelechów
Kosovia Kosów Lacki Tajfun Jartypory
Rywal Ruchna Watra Mrozy
Olimpia Latowicz LKS Ostrówek
Kolektyw Oleśnica Polonez Mordy
ŁDK Łosice Iskra Kotuń
Kolejka 13 – 9-10 listopada
Iskra Kotuń Wicher Sadowne
Polonez Mordy ŁDK Łosice
LKS Ostrówek Kolektyw Oleśnica
Watra Mrozy Olimpia Latowicz
Tajfun Jartypory Rywal Ruchna
Sęp Żelechów Kosovia Kosów Lacki
Tęcza Korczew Tęcza Stanisławów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *